Κατηγορίες Προϊόντων

FO LNB - CONVERTER

FO LNB - CONVERTER

FO LNB - CONVERTER

FO LNB - CONVERTER
Εμφάνιση: Λίστα / Πλέγμα
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
Μετατροπέας Δορυφορικού και Επίγειου τηλεοπτικού σήματος απο οπτική ίνα, σε 4 τερματικές εξόδους RF με QUAD SAT IF και DTT σήμα TELEVES 236903
Περιγραφή: Το TELEVES 236903 είναι μετατροπέας Δορυφορικού και Επίγειου τηλεοπτικού σήματος απο ο..
134,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 108,79€
Σύμφωνα με 3 αξιολογήσεις.
Οπτικό LNB με μήκος κύματος 1310nm, βύσμα ''FC/PC'', απολαβή 72dB και Offset feed TELEVES 2353
Περιγραφή: Το Televes 2353 είναι οπτικό LNB με μήκος κύματος 1310nm, βύσμα ''FC/PC'', απολαβή 72d..
199,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 161,21€
Σύμφωνα με 3 αξιολογήσεις.
Σέτ μετατροπέα RF/Optical (F - N) - (FC / PC): DAB/UHF-SAT + Offset, με AC/DC Adapter TELEVES 236801
Περιγραφή: Το TELEVES 236801 είναι σέτ μετατροπέα RF/Optical (F - N) - (FC / PC): DAB/UHF-SAT + O..
469,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 378,95€
Σύμφωνα με 3 αξιολογήσεις.

Ο έμπιστος συνεργάτης σας στα συστήματα επικοινωνίας & ασφάλειαςΕπικοινωνήστε μαζί μαςIntelcom Service

INTELCOM © 2017,  Designed by Intelcom - VPS Server - Φιλοξενία από DNHOST domains & hosting