Κατηγορίες Προϊόντων

FO PATCH CORD

FO PATCH CORD
Εμφάνιση: Λίστα / Πλέγμα
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
Patch cord 3 μέτρων με βύσματα FC/PC, κατασκευασμένο απο μονότροπη οπτική ίνα τύπου G657A TELEVES 2361
Περιγραφή: To 2361 απο την TELEVES είναι ένα έτοιμο patch cord 3 μέτρων με βύσματα FC/PC, κατασκ..
10,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,86€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 5 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236101
Περιγραφή: To TELEVES 236101 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 5 μέτρων, τερματι..
15,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,11€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.
Καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας, LSFH, μήκους 4 μέτρων, με έτοιμους ακροδέκτες SC/APC (αρσ) - SC/APC (αρσ) TELEVES 232601
Περιγραφή: TELEVES 232601. Καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας, LSFH, μήκους 4 μέτρων, με έτοιμους ακ..
16,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,93€
Σύμφωνα με 3 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 10 μέτρων TELEVES 236002
Περιγραφή: To TELEVES 236002 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 10 μέτρων, τερματ..
18,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,55€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 20 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236103
Περιγραφή: To TELEVES 236103 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 20 μέτρων, τερματ..
27,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,87€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 30 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236104
Περιγραφή: To TELEVES 236104 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 30 μέτρων, τερματ..
34,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 27,56€
Σύμφωνα με 3 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 40 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236105
Περιγραφή: 45 - Εξασθένιση dB/Km 0,3 - Τύπος σύνδεσης: FC/PC - Οπτική ίνα μονότροπη (SM) G657A -..
45,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 36,50€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 50 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236106
Περιγραφή: To TELEVES 236106 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 50 μέτρων, τερματ..
55,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 44,63€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 75 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236107
Περιγραφή: To TELEVES 236107 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 75 μέτρων, τερματ..
80,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 64,96€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 100 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236108
Περιγραφή: To TELEVES 236108 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 100 μέτρων, τερμα..
115,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 93,41€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 200 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236109
Περιγραφή: To TELEVES 236109 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 200 μέτρων, τερμα..
209,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 169,10€
Σύμφωνα με 3 αξιολογήσεις.

Ο έμπιστος συνεργάτης σας στα συστήματα επικοινωνίας & ασφάλειαςΕπικοινωνήστε μαζί μαςIntelcom Service

INTELCOM - Συστήματα Επικοινωνίας Και Ασφάλειας © 2017,  Designed by Intelcom - VPS Server - Φιλοξενία από DNHOST domains & hosting