Κατηγορίες Προϊόντων

Τραπεζικές Συναλλαγές μέσω Internet

Skroutz.gr Partner

ACS Courier Αναζήτηση Αποστολών

GRANDSTREAM RESELLER

PLANET MGB-TL40 Mini GBIC Single Mode LX Module - 40KM DDM Supported (-40 to 75 C)

PLANET MGB-TL40 Mini GBIC Single Mode LX Module - 40KM DDM Supported (-40 to 75 C)
Κατασκευαστής: PLANET PLANET
Κωδικός Προϊόντος: MGB-TL40
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
Τιμή: 44,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 36,13€
Ποσότητα:  
Χαρακτηριστικά Προϊόντων
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (Τεμάχια) 1

Γράψτε μια αξιολόγηση

Ονοματεπώνυμο:


Η Αξιολόγηση σας: Σημείωση: δε μεταφράζεται η HTML!

Βαθμολογία: Κακή           Καλή

Ο έμπιστος συνεργάτης σας στα συστήματα επικοινωνίας & ασφάλειαςΕπικοινωνήστε μαζί μαςIntelcom Service

Intelcom - Συστήματα Επικοινωνίας Και Ασφάλειας © 2021,