Κατηγορίες Προϊόντων

Τραπεζικές Συναλλαγές μέσω Internet

Skroutz.gr Partner

ACS Courier Αναζήτηση Αποστολών

GRANDSTREAM RESELLER

PLANET QSFP-40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP+ Fiber Transceiver (Multimode MPO 850nm DDM) - 100m

PLANET QSFP-40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP+ Fiber Transceiver (Multimode MPO 850nm DDM) - 100m
Κατασκευαστής: PLANET PLANET
Κωδικός Προϊόντος: QSFP-40G-SR4
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
Τιμή: 184,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 148,39€
Ποσότητα:  
Χαρακτηριστικά Προϊόντων
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (Τεμάχια) 1

Γράψτε μια αξιολόγηση

Ονοματεπώνυμο:


Η Αξιολόγηση σας: Σημείωση: δε μεταφράζεται η HTML!

Βαθμολογία: Κακή           Καλή

Ο έμπιστος συνεργάτης σας στα συστήματα επικοινωνίας & ασφάλειαςΕπικοινωνήστε μαζί μαςIntelcom Service

Intelcom - Συστήματα Επικοινωνίας Και Ασφάλειας © 2021,