Κατηγορίες Προϊόντων

Τραπεζικές Συναλλαγές μέσω Internet

Skroutz.gr Partner

ACS Courier Αναζήτηση Αποστολών

GRANDSTREAM RESELLER

UBIQUITI UF-SM-1G-S U Fiber Single-Mode Module 1G BiDi 2-Pack

UBIQUITI UF-SM-1G-S U Fiber Single-Mode Module 1G BiDi 2-Pack
Κατασκευαστής: UBIQUITI
Κωδικός Προϊόντος: UF-SM-1G-S
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
Τιμή: 28,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 22,63€
Ποσότητα:  

UF-SM-1G-S is set of singlemode 1G SFP WDM modules with 1 LC connector. Wave length is 1310/1550nm, this modules are suitable for distance up to 3km. Modules are compatible with all UBNT devices which contain SFP+ ports. Package contains 2 pieces - 1 function pair.

Technical parameters

Connectors and Interfaces

Connectors:  (1) LC

Optics

Format:  SFP
For cable type:  Single Mode
Transmission speed:  1 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]:  1310 / 1550, 1550 / 1310
Distance [km]:  3
Transfer type:  WDM

Software

DDMI - diagnostics:  Yes

Χαρακτηριστικά Προϊόντων
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (Τεμάχια) 1

Γράψτε μια αξιολόγηση

Ονοματεπώνυμο:


Η Αξιολόγηση σας: Σημείωση: δε μεταφράζεται η HTML!

Βαθμολογία: Κακή           Καλή

Ο έμπιστος συνεργάτης σας στα συστήματα επικοινωνίας & ασφάλειαςΕπικοινωνήστε μαζί μαςIntelcom Service

Intelcom - Συστήματα Επικοινωνίας Και Ασφάλειας © 2021,