Κατηγορίες Προϊόντων

Τραπεζικές Συναλλαγές μέσω Internet

Skroutz.gr Partner

ACS Courier Αναζήτηση Αποστολών

GRANDSTREAM RESELLER

UBIQUITI UOC-1 Unifi ODN Cable 1 Meter

UBIQUITI UOC-1 Unifi ODN Cable 1 Meter
Κατασκευαστής: UBIQUITI
Κωδικός Προϊόντος: UOC-1
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
Τιμή: 6,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,19€
Ποσότητα:  

Ubiquiti Networks UOC-1 optical patch cord is suitable for connecting active and passive optical elements. Cable is made as multimode with 50/125 (OM3) fibers, 2mm diameter, 1m length and LC-LC duplex connectors.

Technical parameters

Connectors and Interfaces

Connectors:  LC - LC

Optics

Number of fibers:  2
Fiber type:  Multi Mode
Core diameter [µm]:  50/125 (OM3)

Physical characteristics

Length [m]:  1
Outer diameter [mm):  2
Χαρακτηριστικά Προϊόντων
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (Τεμάχια) 1

Γράψτε μια αξιολόγηση

Ονοματεπώνυμο:


Η Αξιολόγηση σας: Σημείωση: δε μεταφράζεται η HTML!

Βαθμολογία: Κακή           Καλή

Ο έμπιστος συνεργάτης σας στα συστήματα επικοινωνίας & ασφάλειαςΕπικοινωνήστε μαζί μαςIntelcom Service

Intelcom - Συστήματα Επικοινωνίας Και Ασφάλειας © 2021,