Κατηγορίες Προϊόντων

WEB SMART / SMART FAST ETHERNET MEDIA CONVERTER

WEB SMART / SMART FAST ETHERNET MEDIA CONVERTER
Εμφάνιση: Λίστα / Πλέγμα
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
PLANET FST-801 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST MM) Smart Media Converter-2km
Distance Extended with Fiber Optic Cable PLANET FST-80x Smart Media Converter series pro..
84,89€
PLANET FST-802 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC MM) Smart Media Converter-2km
Distance Extended with Fiber Optic Cable PLANET FST-80x Smart Media Converter series pro..
84,89€
PLANET FST-806A20 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM SM) Smart Media Converter- TX: 1310nm-20km
Distance Extended with Fiber Optic Cable PLANET FST-80x Smart Media Converter series pro..
89,60€
PLANET FST-806B20 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM SM) Smart Media Converter- TX: 1550nm-20km
Distance Extended with Fiber Optic Cable PLANET FST-80x Smart Media Converter series pro..
89,60€
PLANET FST-802S15 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC SM) Smart Media Converter-15km
Distance Extended with Fiber Optic Cable PLANET FST-80x Smart Media Converter series pro..
94,33€
PLANET FST-802S35 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC SM) Smart Media Converter-35km
Distance Extended with Fiber Optic Cable PLANET FST-80x Smart Media Converter series pro..
108,46€
PLANET FST-802S50 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC SM) Smart Media Converter-50km
Distance Extended with Fiber Optic Cable PLANET FST-80x Smart Media Converter series pro..
139,13€

Ο έμπιστος συνεργάτης σας στα συστήματα επικοινωνίας & ασφάλειαςΕπικοινωνήστε μαζί μαςIntelcom Service

Intelcom - Συστήματα Επικοινωνίας Και Ασφάλειας © 2020,