Κατηγορίες Προϊόντων

FO PATCH CORD

FO PATCH CORD
Εμφάνιση: Λίστα / Πλέγμα
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 5 μέτρων τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236101
Περιγραφή: To TELEVES 236101 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 5 μέτρων, τερματι..
14,90€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.
Καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας LSFH μήκους 4 μέτρων με έτοιμους ακροδέκτες SC/APC (αρσ) - SC/APC (αρσ) TELEVES 232601
Περιγραφή: TELEVES 232601. Καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας, LSFH, μήκους 4 μέτρων, με έτοιμους ακ..
15,90€
Σύμφωνα με 3 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 10 μέτρων TELEVES 236002
Περιγραφή: To TELEVES 236002 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 10 μέτρων, τερματ..
17,90€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 30 μέτρων τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236104
Περιγραφή: To TELEVES 236104 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 30 μέτρων, τερματ..
33,90€
Σύμφωνα με 3 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 40 μέτρων τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236105
Περιγραφή: 45 - Εξασθένιση dB/Km 0,3 - Τύπος σύνδεσης: FC/PC - Οπτική ίνα μονότροπη (SM) G657A -..
44,90€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 50 μέτρων τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236106
Περιγραφή: To TELEVES 236106 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 50 μέτρων, τερματ..
54,90€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 75 μέτρων τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236107
Περιγραφή: To TELEVES 236107 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 75 μέτρων, τερματ..
79,90€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.
Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 100 μέτρων τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236108
Περιγραφή: To TELEVES 236108 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 100 μέτρων, τερμα..
114,90€
Σύμφωνα με 4 αξιολογήσεις.

Ο έμπιστος συνεργάτης σας στα συστήματα επικοινωνίας & ασφάλειαςΕπικοινωνήστε μαζί μαςIntelcom Service

Intelcom - Συστήματα Επικοινωνίας Και Ασφάλειας © 2020,