Κατηγορίες Προϊόντων

Τραπεζικές Συναλλαγές μέσω Internet

Skroutz.gr Partner

ACS Courier Αναζήτηση Αποστολών

GRANDSTREAM RESELLER

Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 10 μέτρων TELEVES 236002

Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 10 μέτρων TELEVES 236002
Κατασκευαστής: TELEVES TELEVES
Κωδικός Προϊόντος: 12-45-0403
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
Τιμή: 9,90€
Ποσότητα:  
Περιγραφή:

To TELEVES 236002 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 10 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH.


Τεχνικά χαρακτηριστικά:

- Μήκος: 10 μέτρα.
- Απώλειες διέλευσης dB < 0.2
- Απώλειες επιστροφής dB > 45
- Εξασθένιση dB/Km 0,3
- Τύπος σύνδεσης: FC/PC
- Οπτική ίνα μονότροπη (SM) G657A
- Υλικό εξωτερικού περιβλήματος: LSFH PVC διάμετρος 3 χιλοστά, χρώματος γκρί.
- Ακτίνα κάμψης: 30 χιλιοστά
- Τερματισμένα με ακροδέκτες FC/PC (9mm).
- Εύκαμπτο εσωτερικό περίβλημα (1.3 χιλ. διάμετρος), κατασκευασμένο απο επένδυση ανοξείδωτου μετάλλου και ίνες αραμιδίου.
Χαρακτηριστικά Προϊόντων
Βάρος (σε κιλά) 0.19

Γράψτε μια αξιολόγηση

Ονοματεπώνυμο:


Η Αξιολόγηση σας: Σημείωση: δε μεταφράζεται η HTML!

Βαθμολογία: Κακή           Καλή

Ο έμπιστος συνεργάτης σας στα συστήματα επικοινωνίας & ασφάλειαςΕπικοινωνήστε μαζί μαςIntelcom Service

Intelcom - Συστήματα Επικοινωνίας Και Ασφάλειας © 2021,