Κατηγορίες Προϊόντων

Τραπεζικές Συναλλαγές μέσω Internet

Skroutz.gr Partner

ACS Courier Αναζήτηση Αποστολών

GRANDSTREAM RESELLER

Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 30 μέτρων τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236104

Patch cord μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 30 μέτρων τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC TELEVES 236104
Κατασκευαστής: TELEVES TELEVES
Κωδικός Προϊόντος: 12-45-0405
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
Τιμή: 19,90€
Ποσότητα:  
Περιγραφή:

To TELEVES 236104 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 30 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH.


Τεχνικά χαρακτηριστικά:

- Μήκος: 30 μέτρα.
- Απώλειες διέλευσης dB < 0.2
- Απώλειες επιστροφής dB > 45
- Εξασθένιση dB/Km 0,3
- Τύπος σύνδεσης: FC/PC
- Οπτική ίνα μονότροπη (SM) G657A
- Υλικό εξωτερικού περιβλήματος: LSFH PVC διάμετρος 3 χιλοστά, χρώματος γκρί.
- Ακτίνα κάμψης: 30 χιλιοστά
- Τερματισμένα με ακροδέκτες FC/PC (9mm).
- Εύκαμπτο εσωτερικό περίβλημα (1.3 χιλ. διάμετρος), κατασκευασμένο απο επένδυση ανοξείδωτου μετάλλου και ίνες αραμιδίου.
Χαρακτηριστικά Προϊόντων
Βάρος (σε κιλά) 0.42

Γράψτε μια αξιολόγηση

Ονοματεπώνυμο:


Η Αξιολόγηση σας: Σημείωση: δε μεταφράζεται η HTML!

Βαθμολογία: Κακή           Καλή

Ο έμπιστος συνεργάτης σας στα συστήματα επικοινωνίας & ασφάλειαςΕπικοινωνήστε μαζί μαςIntelcom Service

Intelcom - Συστήματα Επικοινωνίας Και Ασφάλειας © 2021,