Κατηγορίες Προϊόντων

Τραπεζικές Συναλλαγές μέσω Internet

Skroutz.gr Partner

ACS Courier Αναζήτηση Αποστολών

GRANDSTREAM RESELLER

PULSAR SC/APC-1SM SC/APC-1SM single-mode fiber optic Αντάπτορας

PULSAR SC/APC-1SM SC/APC-1SM single-mode fiber optic Αντάπτορας
Κατασκευαστής: PULSAR PULSAR
Κωδικός Προϊόντος: SC/APC-1SM
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
Τιμή: 0,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,79€
Ποσότητα:  
  • Τύπος συνδετήρα είσοδος / έξοδος: SC/APC μεμονωμένες – SC/APC μεμονωμένες
  • The type of fiber optic cable: single-mode
  • Notes: screws and cage nut included
  • Εγγύηση: ένα έτος από την ημερομηνία παραγωγής

Χαρακτηριστικά Προϊόντων
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (Τεμάχια) 1

Γράψτε μια αξιολόγηση

Ονοματεπώνυμο:


Η Αξιολόγηση σας: Σημείωση: δε μεταφράζεται η HTML!

Βαθμολογία: Κακή           Καλή

Ο έμπιστος συνεργάτης σας στα συστήματα επικοινωνίας & ασφάλειαςΕπικοινωνήστε μαζί μαςIntelcom Service

Intelcom - Συστήματα Επικοινωνίας Και Ασφάλειας © 2021,