Κατηγορίες Προϊόντων

ADAPTORS ΟΠΤΙΚΗΣ ΊΝΑΣ

ADAPTORS ΟΠΤΙΚΗΣ ΊΝΑΣ
Εμφάνιση: Λίστα / Πλέγμα
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
PULSAR SC/APC-1SM SC/APC-1SM single-mode fiber optic Αντάπτορας
Τύπος συνδετήρα είσοδος / έξοδος: SC/APC μεμονωμένες – SC/APC μεμονωμένες The type of fiber opti..
0,90€
PULSAR SC/APC-1SM-K SC/APC-1SM – single-mode fiber optic Αντάπτορας Keystone
Τύπος συνδετήρα είσοδος / έξοδος: SC/APC μεμονωμένες – SC/APC μεμονωμένες The type of fiber opti..
1,16€
PULSAR SC/APC-2SM SC/APC-2SM-single mode fiber optic Αντάπτορας
Connector type input / output: SC/APC dual – SC/APC dual The type of fiber optic cable: single-m..
1,54€

Ο έμπιστος συνεργάτης σας στα συστήματα επικοινωνίας & ασφάλειαςΕπικοινωνήστε μαζί μαςIntelcom Service

Intelcom - Συστήματα Επικοινωνίας Και Ασφάλειας © 2020,