Κατηγορίες Προϊόντων

Μεταχειρισμένα Δικτυακά

Εμφάνιση: Λίστα / Πλέγμα
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
Μεταχειρισμένο WS-X6516-GBIC 16-Port Gigabit Ethernet Module 6500 Series CISCO WS-X6516-GBIC
CISCO used WS-X6516-GBIC 16-Port Gigabit Ethernet Module 6500 Series..
42,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 34,50€
Μεταχειρισμένο Gigabit Interface Converter WS-G5484 1000BASE-SX CISCO WS-G5484
CISCO used Gigabit Interface Converter WS-G5484, 1000BASE-SX..
45,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 36,80€
Μεταχειρισμένο Switch Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL CISCO WS-X3500-XL
CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL- Half-duplex stacking using only one GBIC slot for ea..
49,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 40,25€
Μεταχειρισμένο Wireless Access Point Aironet 1242AG CISCO AIR-AP1242AG-E-K9
CISCO used Wireless Access Point Aironet 1242AGΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Power Over Ethernet: PoEExtern..
68,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 55,20€
Μεταχειρισμένο Switch Catalyst 2960 Plus 48TC-L 48 ports Managed CISCO WS-C2960-48TC-L
CISCO used Catalyst 2960 Plus 48TC-L, Switch, 48 ports, Managed Τεχνικά Χαρακτηριστικά:48 x 10/100 +..
79,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,98€
Μεταχειρισμένο Multi-mode Fiber SFP Dell 0R8H2F 10GBase-SR 300m Intel 0R8H2F
INTEL used Multi-mode Fiber SFP Dell 0R8H2F, 10Gbps 10GBase-SR, 300m..
98,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,35€
Μεταχειρισμένο Switch Catalyst 3560V2-24PS 24 ports Managed CISCO WS-C3560V2-24PS-S
CISCO used Catalyst 3560V2-24PS, Switch, 24 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 24 x 10/100 ..
102,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 82,88€
Μεταχειρισμένο Switch Catalyst WS-C3560G-24TS-S 24 ports Managed CISCO WS-C3560G-24TS-S
CISCO used Catalyst WS-C3560G-24TS-S, Switch, 24 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Subtype Gigabi..
159,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 128,63€
Μεταχειρισμένο Switch Catalyst 2960G-24TC 20 ports CISCO WS-C2960G-24TC-L
CISCO used Catalyst 2960G-24TC, Switch, 20 ports Τεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 20 x 10/100/1000 + 4 ..
264,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 213,27€
Μεταχειρισμένο Switch Catalyst 3750G-24TS 24 ports Managed CISCO WS-C3750G-24T-S
CISCO used Catalyst 3750G-24TS, Switch, 24 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 24 x 10/100/1..
330,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 266,60€
Μεταχειρισμένο Switch Catalyst 2960S FlexStack CISCO C2960S-STACK
CISCO used Catalyst 2960S FlexStack..
363,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 293,25€

Ο έμπιστος συνεργάτης σας στα συστήματα επικοινωνίας & ασφάλειαςΕπικοινωνήστε μαζί μαςIntelcom Service

INTELCOM - ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ © 2018,  Designed by Intelcom - VPS Server - Φιλοξενία από DNHOST domains & hosting

View Mobile / Standard